מגזין:

תכנון פרויקטים חדשים בנדל"ן

מה הופך פרויקט נדל"ן אחד למוצלח ואילו אחר לכישלון? מדוע אנו רואים חברות נדל"ן אשר קורסות ואילו אחרות משגשגות ומצליחות בצורה עצומה. נראה כי ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על הצלחתו של פרויקט נדל"ן וקובעים האם זה יהיה פרויקט מוצלח או לא. נראה גם כי קשה לשים את האצבע על דבר אחד ויחיד שאותו ניתן לציין כמכריע בנוגע לפרויקטים בנדל"ן. ובכל זאת אם תשאלו מומחים לנושא ותלחצו אותם אל הקיר הם יגידו לכם כי הדבר החשוב ביותר בפרויקטים של נדל"ן הוא דווקא התכנון של הפרויקטים. ככל שהפרויקט יהיה מתוכנן יותר בחכמה כך אתם תגיעו אל תוצאות טובות יותר ותבטיחו כי הפרויקט יהיה ברמה גבוהה יותר. אתם יכולים להפיק מכך גם מסקנה בנוגע לדירה הפרטית שלכם. אם אתם רוצים לבנות בית חדש לשימוש פרטי אתם צריכים גם כן להבין כי תכנון הבית שלכם הוא הדבר החשוב ביותר והוא אשר יכריע האם הבית יהיה ברמה גבוהה  או לא.

 

אדריכל – התפקיד החשוב ביותר בתכנון

תכנון בית או פרויקט נדל"ן הוא אינו משימה פשוטה והוא דורש מומחיות עצומה. במסגרת התכנון אנו נדרשים לקביעת תקציב הפרויקט, להחלטה באיזו חומרי גלם נשתמש, לחשיבה על מבנה הפרויקט ועל עוד שלל נושאים. אך שימו לב תכנון הפרויקט אינו יכול להתקיים ללא דמות מפתח שהיא כמובן האדריכל. האדריכל ישפיע בצורה דרמטית על תכנון הפרויקט שלכם והוא אשר יקבל את כל ההחלטות החשובות בנוגע לפרויקטים שלכם. ככל שהאדריכל יהיה יותר טוב כך אתם תהיו בטוחים כי התכנון יתבצע בצורה יותר טובה וכך אתם תהיו יותר רגועים בנוגע לבית שלכם.

 

דירות למכירה בטירת הכרמל – כיצד תכנון משפיע על המכירה?

אם ניקח לדוגמא דירות למכירה בטירת הכרמל נראה כיצד תכנון נכון יכול להשפיע בצורה ניכרת על הצלחת מכירת הדירות. בשנים האחרונות נהנית טירת הכרמל ממספר פרויקטים של נדל"ן אשר הופכים אותה ליעד מבוקש למשקיעי הנדל"ן ולמשפחות המחפשות אחר דירות למגורים. הסיבה שבגינה דירות למכירה בטירת הכרמל כה מצליחות נובעת אך ורק מהעובדה כי התכנון של הדירות הללו נעשה ברמה הגבוהה ביותר שיש. הפרויקטים בטירת הכרמל הם דוגמא מצוינת לכך שתכנון נכון הוא המפתח להצלחת הפרויקט ולכך שהפרויקט ימכור ויניב רווחים גבוהים לחברות הבונות את הפרויקטים הללו.

 

כיצד נבחר את האדריכל הטוב ביותר לתכנון הפרויקט שלנו?

אז מכיוון שהאדריכל כה חשוב להצלחת הפרויקט עולה השאלה כיצד נבחר את האדריכל הטוב ביותר לתכנון הפרויקט? מה עלינו לעשות בכדי להבטיח כי האדריכל יהיה ברמה גבוהה? התשובה היא שאנחנו צריכים לבחון פרויקטים קודמים של האדריכל. פרויקטים אלו ילמדו אותנו גם על האיכויות של האדריכל וגם ילמדו אותנו על הניסיון שלו וכך נדע האם הוא מתאים לבנות את הפרויקט שלנו.

אולי יעניין אותך לקרוא עוד..

פרויקטים בתל אביב

פרויקטים בנתניה

צרו איתנו קשר: