מגזין:

על פינוי בינוי ברמת גן

במסגרת חוק פינוי ובינוי שהתקבל בכנסת במטרה לאפשר פעילות בנייה והתחדשות במסגרת העירונית מאותרים בערים השונות בארץ מבנים ישנים שבאמצעות הפרויקט יהרסו ויבנו מחדש באופן בטיחותי ומודרני שגם ישדרג את איכות החיים של התושבים בהם וגם יחדש את המראה העירוני.


הדיירים במבנים המוגדרים מבני פינוי בינוי בדרך כלל יעברו לתקופת הבנייה להתגורר בדירות בשכירות עד לסיומו של תהליך הבנייה ועם סיומו יחזרו לבניין המחודש לדירה חדשה משופצת ומשודרגת.

טוב מכדי להיות אמיתי?

להרבה תושבים בערים השונות ובמיוחד בערים וותיקות כמו למשל ברמת גן האפשרות לפינוי בינוי בבניין שלהם נשמעת כמו חלום שהסיכוי להגשימו מרגיש בלתי אפשרי. אך המציאות מראה כי במקרים רבים החלום מאוד בר ביצוע ולחברות מנוסות בתחום ניתנים היתרים מהעיריות וממשרד השיכון לאזורים ולמבנים. התחרות בין החברות השונות גם היא באה לטובת הצרכנים ומאפשרת להם לבחור באפשרויות אכלוס וליווי לאורך הפעילות כולה בתנאים מצוינים.


חברות רבות אף מגישות עבור הדיירים מראש את הבקשות ודואגות לקבלת ההכרה של הבניין למסגרת פינוי בינוי.
על מנת לקבל את ההגדרה נדרשת הסכמה של וועדה מיוחדת שדנה בנושא ומחליטה לגביו . וכמו שקיימים בעלי מקצוע שונים למטרות שונות כך קיימים בעלי מקצוע מנוסים ומומחים שעבודתם היא להמליץ ולסייע לדיירים המתגוררים במבנים בעלי פוטנציאל התאמה לפרויקט פינוי בינוי להגיש את הטפסים ולעבור את הוועדות הנחוצות לקבלת האישורים. בחברות הללו לקוחות יוכלו לקבל ליווי גם לשלבים הבאים הרלוונטיים לכל תהליך הבנייה העיצוב והשיפוץ בפועל.


אנו באוראקל מנוסים ומלווים לקוחות רבים שכבר בנו איתנו את דירת חלומותיהם במסגרת פינוי בינוי ברמת גן ובערים נוספות רבות במרכז וברחבי הארץ.


איך בוחרים חברה לפרויקט פינוי בינוי?


פינוי בינוי עושים פעם בחיים- ולכן, חשוב מאוד לבחור את הליווי המתאים האיכותי האמין והמנוסה ביותר שילווה אתכם בתהליך החשוב הזה שעומד לשנות את איכות חייכם מכאן ואילך. וכמו בכל דבר חדש כך ובעיקר גם בבחירת יועצים ומלווים לפרויקטים נדלנ"יים חשוב מאוד לדעת שאתם בידיים טובות. הדרך הטובה ביותר להשיג את הביטחון הזה הוא בעזרת קבלת המלצות רבות ככל הניתן מלקוחות קרוב ביותר למועד הנוכחי. בקשו מהחברה שאתם מעוניינים להיעזר בה שמות של לקוחות בפרויקטים אחרונים שנעשו בעיר שלכם ובערים נוספות וקבלו מהם חוות דעת לגבי השירות, המומחיות הניסיון והביצוע בפועל.


רק כאשר יהיו לכם מספיק חוות דעת שיניחו את דעתכם תוכלו לבחור בביטחון בחברה שתלווה אתכם ותסייע לכם בתהליך.


אנחנו נשמח להציע לכם את שירותנו ולאפשר לכם לשוחח עם לקוחות שלנו ולקבל אודותינו המלצות ייעוץ וליווי לפרויקט פינוי בינוי ברמת גן או לכל פרויקט נדל"ן אחר שתחפצו בו. מה שתצטרכו לעשות הוא רק להקליק פה

אולי יעניין אותך לקרוא עוד..

פרויקטים בתל אביב

פרויקטים בנתניה

צרו איתנו קשר: