מגזין:

גבעתיים – לא מה שחשבתם!

גבעתיים אחת הערים המתקדמות במרכז ישראל מתחדשת ומתפתחת מאוד בשנים האחרונות. אם בעבר הלא רחוק אופיינה העיר בתושבות גבוהה של בני הגיל השלישי, הרי שבשנים האחרונות כחלק ממהלכי התחדשות עירוניים הגיעו לא מעט זוגות צעירים לעיר וכן מתפתח בה אזור תעשייה משמעותי המשמש חברות היטק, טכנולוגיה ועוד.
תכנית המתאר 38 כבר מחוללת פלאים גם בגבעתיים ובמבנים ישנים רבים בעיר מרגישה התכונה לקראת השלב הבא.


דיירים וותיקים


חלק לא מבוטל של דירות ואף בניינים בגבעתיים שייכים עדיין לדיירים וותיקים שאו שדרים בהם עדיין או שמשכירים את הנכס לשוכרים צעירים. הדרך לשיפוץ בניין בגבעתיים תהיה חייבת לעבור דרך התושבים הוותיקים ובעלי הנכסים שלא תמיד יראו בעין אחת כמו הצעירים את החשיבות והצורך לביצוע הפרויקט וירצו להימנע מנו כמה שניתן בשל ההוצאה הכלכלית הכרוכה בו ובעיקר מפני רמת החיים שתרד בזמן הבנייה והשיפוץ.
במקרה ויש לכם קשר אישי עם הדיירים הוותיקים או שאתם עצמיכם צאצאים של דיירים וותיקים אחרים , כדאי לנסות לדבר איתם פנים מול פנים ולקבל את אישורם. במידה והדבר אינו מסתייע מסיבות טכניות ורפואיות שונות שאינן מאפשרות לדיירים הוותיקים לאשר או להכיר את הפרויקט כדאי לחפש את באי הכוח של הדיירים הללו- לרוב ילדיהם ולדון איתן בנושא.


אפשרויות ופוטנציאל גדול


כולם מבינים את המשמעות של העלאת ערך של נכס ובמקרה של דירות בגבעתיים מדובר בהשקעה שצופנת פוטנציאל רב . ההתחדשות של העיר כולה במשפחות צעירות, סטודנטים ובתעשייה מאפשרת השקעות ופיתוח.
קניון גבעתיים מביא לעיר בעלי רשתות ומותגים ותושבים מהערים והישובים השכנים לעיר באופן שוטף. מבנים שנבנו בסמיכות לאזור הקניון שכבר שופצו במסגרת תמ"א 38 בגבעתיים משווים לסביבה מראה חדשני הייטקי מעודכן ואטרקטיבי המושך אליו דיירים חדשים שבעבר נמשכו לתל אביב השכנה או לרמת גן.
הביקוש הגדל בעצמו כבר מעלה את הערך הנדל"ני של הבניינים והדירות בעיר ומביא אליה השקעות ואפשרויות נוספות לצמיחה וקדמה. השקעה בפרויקט תמ"א 38 בגבעתיים תהיה השקעה נבונה מאוד בחלון ההזדמנויות העכשווי בין היתר מהסיבה הזו.


תמ"א 38 גבעתיים


פרויקט תמ"א 38 אל עף יתרונותיו הגדולים מצריך היערכות והשקעה לא קטנים. חשוב מאוד לבחור חברה ויועצים מנוסים ומומחים טובים בעלי המלצות מלקוחות מרוצים שתוכלו לעבוד איתם ולהרגיש ביטחון בכל שלב ושלב בתהליך. החל מהרגע שהרעיון עולה בראשכם, דרך השגת ההיתרים הדרושים השונים, קבלת ההחלטות הרלוונטיות בנוגע לעיצוב ולבנייה ועד לסיום הבנייה ואכלוס דיירים חדשים בקומות העליונות.

כל מה שתצטרכו לעשות זה להקליק פה ואחד מהיועצים שלנו יצור עמכם קשר בהקדם

אולי יעניין אותך לקרוא עוד..

פרויקטים בתל אביב

פרויקטים בנתניה

צרו איתנו קשר: