מגזין:

מהו תפקידה של חברת נדל"ן?

אם יש משהו שמושך את תשומת ליבם של אנשים רבים בכל הארץ זה כמובן תחום הנדל"ן שכן עבור רבים מאיתנו נדל"ן ונכסים אלה מילים נרדפות לשקט נפשי וליציבות. מי שיש לו נכס יודע שתמיד יהיה לו איפה לגור או שתמיד יהיה לו מה למכור בעת צרה ולכן ברור מדוע זה תחום שמעניין גם אתכם. במדינת ישראל קיימת תוכנית מתאר לחיזוק מבנים שעונה על השם תמ"א 38 ומטרתה הרשמית היא לחזק את אותן דירות ומבנים שאנשים רכשו במיטב כספם. הסכנה העיקרית היא כמובן רעידות אדמה אך ישראל נתונה לעוד סכנות מסוגים שונים ולכן תמ"א 38 גבעתיים זה תחום שבמוקדם או במאוחר יעניין את כל מי שיש לו נכס בעיר. זה נשמע לכם מוכר כי גם לכם יש נכס בעיר הנפלאה הזאת ואתם רוצים לקדם את האפשרות לעשות תמ"א בבניין? אם כך, כדאי לדעת שיש לא מעט דברים שעליהם אתם צריכים לתת את הדעת ולשם כך אתם צריכים חברת נדל"ן מקצועי ומובילה.

כיצד תסייע לכם חברת הנדל"ן?

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על תמ"א 38 גבעתיים מדברים על מגוון רחב של אפשרויות ושל דרכים להעלות את ערך הנכסים ושנית, חברת נדל"ן תוכל לסייע לכם בכל התהליך הזה. בין אם אתם מחפשים היום לקנות דירה, לשכור דירה או להתחיל פרויקט של תמ"א 38 גבעתיים, הרי שחברת הנדל"ן תוכל לקשר ביניכם ובין הקבלנים, השוכרים או המוכרים. אם אתם תוהים כיצד תמ"א בבניין שלכם תוכל להעלות את ערך הנכסים כדאי שתדעו שיש לא מעט דרכים לעשות זאת, כמו לדוגמה ע"י:

  • הוספת חדר ממ"ד בכל דירה
  • הוספת מרפסת
  • הוספת חדרים אחרים
  • תוספת חניה לכל בעל נכס בבניין
  • חידוש הלובי והכניסה

כל הפרטים האלה יכולים להפוך את הנכס שלכם בגבעתיים להרבה יותר יקר ואטרקטיבי כך שברור מדוע אנשים רבים בוחרים באפשרות הזאת במוקדם או במאוחר.

איך לבחור חברת נדל"ן שממנה כדאי לקבל שירות?

זה לא משנה איזה סוג של שירות אתם רוצים לקבל מחברת הנדל"ן שלכם כי בכל מקרה טוב תעשו אם תבדקו אל מי אתם פונים. יש חברות שהחלו את הפעילות שלהן רק לא מזמן ולא בטוח שאנשי המקצוע שמחכים לכם במשרדיהן מספיק מקצועיים ומנוסים. לעומת זאת, כאשר מדברים על חברת נדל"ן שיש לה מוניטין ורזומה בתחום, הרי שאפשר להיות בטוחים שיש לנו על מי לסמוך. חברת הנדל"ן תהיה זו שאחראית על קיצור כל התהליכים שקשורים לנכסים שלכם ולכן חשוב לבחור אותה בקפידה. כמובן שיהיה עליכם לשלם עמלות על שירותי אנשי הנדל"ן שאליהם אתם פונים אך לא תמיד העמלות חייבות להיות יקרות ובהחלט כדאי לברר את העלויות מראש.

אולי יעניין אותך לקרוא עוד..

פרויקטים בתל אביב

פרויקטים בנתניה

צרו איתנו קשר: